Fein schuurvellen driehoek korrel 240 geperforeerd, 5 stuks
artikelnummer: 782389Productinformatie
Fein driehoekig schuurpapier met klittenband bevestiging voor het snel wisselen tussen schuurvellen.
Dit schuurpapier heeft korund schuurkorrels, ook wel aluminium oxide genoemd. Het is geschikt voor universeel gebruik en vooral ideaal voor gebruik op kleinere oppervlakken, randen, hoeken en smalle openingen. Deze set bevat vijf stuks schuurpapier.
Dit Fein schuurpapier met korrel 240 heeft een hoge afnamecapaciteit en een lange levensduur. Het schuurpapier is geperforeerd en geschikt om te gebruiken op de Fein geperforeerde schuurvoet van 80 mm. Door de perforatie is het schuurpapier, gecombineerd met de schuurvoet, geschikt om te werken met stofafzuiging.
Eigenschappen
Fabrikantnummer: 63717116044
Vorm: driehoek
Kantlengte: 80 mm
Korrel: 240
Hechting: klit
Aantal: 5 stuks
Bekijk ook
Beoordelingen
Baptist maakt gebruik van Trusted Shops als een onafhankelijke dienstverlener voor het verkrijgen van beoordelingen. Trusted Shops heeft maatregelen genomen om ervoor te zorgen dat het om echte beoordelingen gaat. Meer informatie