Teknatool aanslag voor oa DVR Voyager
artikelnummer: 24163Productinformatie
Met deze aanslag van geëxtrudeerd aluminium wordt het boren met de Teknatool Voyager nog eenvoudiger. Bevestig de aanslag, ook wel fence genoemd, met twee bouten op het blad van de Teknatool Voyager. De aanslag zorgt voor een goede ondersteuning van grotere stukken hout en vereenvoudigt herhaalwerkzaamheden.
De aanslag is voorzien van meerdere geleiderails. Aan zowel de bovenzijde als aan de voorzijde is de aanslag voorzien van t-tracks. Voeg zelf de gewenste hulpmiddelen toe.
De uitsparing in het midden van de aanslag zorgt ervoor dat u ook kleine boren bij smalle werkstukken kunt gebruiken. Bij een gesloten aanslag was dit niet mogelijk geweest.
De aanslag wordt geleverd met één flip-stop. Schuif de flip-stop in de geleiderail aan de bovenzijde van de aanslag. Gebruik dit hulpstuk als aanslag bij een serie zaagwerk. Deze aanslag kunt u eenvoudig naar achteren klappen. Een wegklapbare aanslag is een zeer handig hulpmiddel bij repeterende werkzaamheden.
Tip! Deze aanslag past ook op de Viking kolomboormachines, maar het is aan te raden om de T-bouten dan licht te vijlen, zodat deze gemakkelijker te bevestigen zijn. Daarnaast kan de geleider dan niet geheel tot de boor komen, maar blijft op enkele centimeters afstand.
Eigenschappen
Fabrikantnummer: 9037
Geschikt voor: Teknatool DVR Voyager
Afmetingen: 393,7 x 76,2 x 50,8 mm
Materiaal: aluminium extrusie
Inclusief:
- Bevestigingsmateriaal
- Flip-stop aanslag
Extra informatie
Bekijk de video:
Bekijk ook
Beoordelingen
Baptist maakt gebruik van Trusted Shops als een onafhankelijke dienstverlener voor het verkrijgen van beoordelingen. Trusted Shops heeft maatregelen genomen om ervoor te zorgen dat het om echte beoordelingen gaat. Meer informatie