Sorby 8009LH negative rake schraper 25 mm met lang handvat
artikelnummer: 14634Productinformatie
Deze schraper, met een gebogen neus met negatieve hoek, wordt toegepast bij het draaien van schalen en vazen voor het creëren van een fijne afwerking. Door de negatieve hoek snijdt de beitel minder agressief wat zorgt voor meer controle en een mooiere afwerking.
De schraper is geschikt voor het schrapen van de binnenkant van uw werkstuk.
Eigenschappen
Fabrikantnummer: 8009LH
Model: negative rake, gebogen
Breedte: 25 mm (1")
Totale lengte: 525 mm
Klinglengte: 175 mm
Handvat lengte: 350 mm
Materiaal kling: HSS
Materiaal handvat: essen
Extra informatie
Robert Sorby (Sheffield)
Robert Sorby is al ruim 200 jaar de belangrijkste fabrikant van gespecialiseerde houtbewerkingsgereedschappen. Vanaf het begin was het de missie van Robert Sorby om gereedschappen te maken van ongeëvenaarde kwaliteit. De houtdraaigereedschappen van Sorby zijn de standaard, waarmee de andere producenten vergeleken worden.
Robert Sorby is nog steeds de grootste producent van houtdraaibeitels met een assortiment dat vele problemen die de houtdraaier in de dagelijkse praktijk van het houtdraaien tegenkomt, op perfecte wijze oplost. Zo zijn er speciale leunspanen en vele hulpmiddelen om uw werkstukken in de houtdraaibank in te spannen. Daar is het echter niet bij gebleven! De opgedane ervaring wordt ook toegepast in o.a. steek- en hakbeitels, meetgereedschappen en gereedschappen voor de afwerking van uw objecten.
Bekijk ook
Beoordelingen
Baptist maakt gebruik van Trusted Shops als een onafhankelijke dienstverlener voor het verkrijgen van beoordelingen. Trusted Shops heeft maatregelen genomen om ervoor te zorgen dat het om echte beoordelingen gaat. Meer informatie