Sorby 805H Captive Ring 13 mm
artikelnummer: 26410Productinformatie
De Sorby Captive Ring (805) draaibeitel voor het draaien van ringen wordt geleverd met 1 snijmes. Dit snijmes is bedoeld voor het draaien van 10 mm diameter ringen.
Op de Sorby houtdraaibeitel kunt u ook de andere losse snijmessen plaatsen, zodat u ook ringen in andere diameters kunt draaien.
Eigenschappen
Fabrikantnummer: 805H 1/2"
Model: ring draaien
Materiaal kling: HSS
Materiaal handvat: essen
Inclusief: 1 snijmessen 1/2" (13 mm)
Extra informatie
Robert Sorby (Sheffield)
Robert Sorby is al ruim 200 jaar de belangrijkste fabrikant van gespecialiseerde houtbewerkingsgereedschappen. Vanaf het begin was het de missie van Robert Sorby om gereedschappen te maken van ongeëvenaarde kwaliteit. De houtdraai gereedschappen van Sorby zijn de standaard, waarmee de andere producenten vergeleken worden.
Robert Sorby is nog steeds de grootste producent van houtdraaibeitels met een assortiment dat vele problemen die de houtdraaier in de dagelijkse praktijk van het houtdraaien tegen komt, op perfecte wijze oplost. Zo zijn er speciale leunspanen en vele hulpmiddelen om uw werkstukken in de houtdraaibank in te spannen. Daar is het echter niet bij gebleven! De opgedane ervaring wordt ook toegepast in o.a. steek- en hakbeitels, meetgereedschappen en gereedschappen voor de afwerking van uw objecten.
U kunt deelgenoot worden van de kennis en ervaring van Robert Sorby d.m.v. de vele instructie dvd’s die op heldere wijze uitleggen hoe u uw ideeën tot het gewenste eindresultaat brengt!
Bekijk ook
Beoordelingen
Baptist maakt gebruik van Trusted Shops als een onafhankelijke dienstverlener voor het verkrijgen van beoordelingen. Trusted Shops heeft maatregelen genomen om ervoor te zorgen dat het om echte beoordelingen gaat. Meer informatie