Gyokucho zaagblad voor Razorsaw Japanse vouwzaag gebogen snoeien grof 200 mm
artikelnummer: 32930Productinformatie
Vervangingszaagblad voor Razorsaw Japanse vouwzaag gebogen snoeien grof 200 mm.
Deze zaag in geschikt voor algemene snoeiwerkzaamheden, zoals het afkorten van vershout. Het zaagblad heeft een dikte van 1,3 mm en een grove vertanding van 7,3 tpi wat zorgt voor een krachtige en snelle snede. Daarnaast is het zaagblad licht gebogen waardoor de druk gelijkmatig over het blad wordt verdeeld.
De tanden staan niet op gelijke hoogte van elkaar. Gyokucho gebruikte voor deze zaag een 'Hijirime' techniek, waarbij er kleine variaties zijn in de hoogte van de tanden. De lagere tanden zagen niet, maar zorgen voor een goede afvoer van houtzaagsel en zaagstof. Door het gebruik van deze techniek beweegt de zaag moeiteloos door het materiaal. De tanden zijn bovendien licht gezet, wat ervoor zorgt dat de zaag niet vastloopt.
Eigenschappen
Fabrikantnummer: R572
Toepassing: snoeien
Model: Kataba
Zaagbladlengte: 200 mm
Zaagbladdikte: 1,30 mm
Vertanding: 7,3 (grof)
Geschikt voor o.a.: vershout
Extra informatie
Bekijk de introductievideo van de Gyokucho Razersaw vouwzagen:
Bekijk ook
Beoordelingen
Baptist maakt gebruik van Trusted Shops als een onafhankelijke dienstverlener voor het verkrijgen van beoordelingen. Trusted Shops heeft maatregelen genomen om ervoor te zorgen dat het om echte beoordelingen gaat. Meer informatie