Dimar cirkelzaagblad MAF 450 x 2,8 / 4,0 x 30 mm 32T
artikelnummer: 1071014Productinformatie
Dimar hardmetalen cirkelzaagblad Ø 450 mm met een zeer grove vlaktand. Het cirkelzaagblad heeft 32 tanden en een asgat van Ø 30 mm. Geschikt voor het schulpen van hard- en zacht natuurhout.
Door de grote spaanruimte is dit blad zeer geschikt voor dikke natuurhout soorten. De bladen van Dimar staan bekend om de hoge kwaliteit wat zorgt voor een nette afwerking en een lange standtijd.
Bij uw lokale slijperij kunt u de tanden meerdere malen laten slijpen wanneer deze hun scherpte verliezen. Zo kunt u het blad weer als nieuw gebruiken.
Let op! vertanding van product wijkt af van afbeelding
Eigenschappen
Fabrikantnummer: MAF450-32T-30
Toepassing: schulpen van hout
Diameter: Ø 450 mm
Asgat: Ø 30 mm
Aantal tanden: 32
Stambladdikte: 2,8 mm
Tanddikte: 4,0 mm
Type tand: rechte tandvorm
Toerental onbelast: 4.000 toeren per minuut
Bekijk ook
Beoordelingen
Baptist maakt gebruik van Trusted Shops als een onafhankelijke dienstverlener voor het verkrijgen van beoordelingen. Trusted Shops heeft maatregelen genomen om ervoor te zorgen dat het om echte beoordelingen gaat. Meer informatie