iGaging digitale gecombineerde winkelhaak 2-delig
artikelnummer: 33960Productinformatie
Deze digitale gecombineerde winkelhaak van iGaging bestaat uit een roestvast stalen liniaal van 300 mm en een digitale gradenboog. De gradenboog kan per 0,5° afgelezen worden en heeft een nauwkeurigheid van 0,2° per 180°. De achterkant van de gradenboog is voorzien van een waterpas.
De tweezijdige liniaal is voorzien van een metrische schaalverdeling. Elke zijde van de liniaal is voorzien van zowel een 1 en 0,5 mm verdeling. De maataanduidingen zijn in het materiaal gefreesd, waardoor deze nooit zullen vervagen.
De digitale winkelhaak gaat automatisch uit wanneer deze voor 5 minuten niet is gebruikt waardoor de batterij niet onnodig gebruikt wordt.
Eigenschappen
Fabrikantnummer: 35-212-2M
Lengte liniaal: 300 mm
Breedte liniaal: 25 mm
Inclusief:
- 2 reserve CR 2032 batterijen
Bekijk ook
Beoordelingen
Baptist maakt gebruik van Trusted Shops als een onafhankelijke dienstverlener voor het verkrijgen van beoordelingen. Trusted Shops heeft maatregelen genomen om ervoor te zorgen dat het om echte beoordelingen gaat. Meer informatie