Mafell Erika 60 tafelcirkelzaag
Produktnummer: 29557Produktinformationen
Mafell Erika tafelcirkelzaagmachines zijn populair onder meubelmakers en andere professionele houtbewerkers in Duitsland.
Erika 60 heeft optimale luchtgeleiding in het afzuigkanaal, zo worden de spanen nog beter door de afzuiger opgenomen. Het lage gewicht van 21 kg maakt dat u de Erika 60 van de ene naar de andere werkruimte kunt dragen.
De bediening van de Erika 60 is duidelijk en gebruiksvriendelijk! De overzichtelijk geplaatste bedieningselementen zijn logisch aan de voorzijde van de machine aangebracht, waar men zich tijdens het werk ook bevindt, u heeft altijd de controle. De 30 Jaar Mafell ervaring komt terug in elk detail van deze tafelcirkelzaag.
Let op! Alle toebehoren van de voorgaande modellen Erika 55 en Erika 60 zijn ook op de nieuwe Erika 60 te gebruiken.
Let op! Levertijd machines:
In verband met de grootte en het gewicht van de levering kan een machine niet met de normale pakketpost verzonden worden. De levertijd is onder andere afhankelijk van uw eventuele voorkeur voor een leverdag. De machines kunnen geleverd worden op maandag t/m vrijdag binnen kantooruren. Na het plaatsen van uw bestelling nemen wij telefonisch contact met u op om de levering te overleggen. Controleer bij het plaatsen van de bestelling uw telefoonnummer zodat we u kunnen bereiken. Bij vragen over uw bestelling of de levering hiervan, kunt u altijd contact met ons opnemen.
Eigenschaften
Fabrikantnummer: 972101
Opgenomen vermogen: 1.300 Watt
Universele motor: 230 Volt/ 50 Hz
Onbelast toerental: 4.720 toeren/minuut
Zaagdiepte (loodrecht gemeten): 2 - 61 mm
Zaagdiepte bij 45°: 2 - 42 mm
Verstek: -2º - +47º
Zaaglengte x zaagdikte: 215 x 12 mm
Afmetingen zaagtafel: 412 x 544 mm
Aansluiting afzuiging: Ø 58 mm
Gewicht: 21 kg
Bij de levering inbegrepen:
- Mafell Erika 60 tafelcirkelzaagmachine
- zaagblad HM 190 x 1,2/2,0 x 30 mm, Z 36, WZ, voor universeel gebruik (092550)
- universele aanslag met aanslagliniaal (207914)
- afzuigslang (093639)
- duwstok (034901)
- aansluitkabel 4 meter
Weitere Informationen
Met MAFELL-Complete heeft u 3 jaar kostenbescherming-garantie.
» Lees hier alles over de garantie van Mafell
Auch ansehen
Kundenmeinung
Baptist nutzt Trusted Shops als unabhängigen Dienstleister zum Einholen von Bewertungen. Trusted Shops hat Maßnahmen ergriffen, um sicherzustellen, dass es sich um echte Bewertungen handelt. Mehr Informationen