Bow Products XT4 transparante L-geleiding voor XTENDER
article number: 20722Product information
De BOW XT4 L-geleiding verandert je XTENDER in een nauwkeurig geleidingssysteem voor patroonwerk op de tafelzaag en lintzaag. Ideaal voor het veilig en herhaalbaar zagen van kopieën, taps toelopende vormen en bochten, zonder aparte mal.
De XT4 is speciaal ontworpen voor de Bow XTender Fence. Met alle benodigde onderdelen is het mogelijk om deze snel en stevig te monteren via de T-track.
Hiermee zaagt u veiliger patronen doordat het zaagblad onder de geleider en achter het werkstuk blijft. De transparante acryl geleider zorgt voor goed zicht op de zaaglijn. De geleider is eenvoudig in hoogte verstelbaar voor een soepele doorvoer.
Het hulpstuk is ook te gebruiken als aanslag voor nauwkeurige, herhaalbare afkortzaagsneden.
De acrylplaat heeft een uitsparing voor geleiding op de lintzaag (voor lintzaagbladen van 6 tot 10 mm).
Specifications
Fabrikantnummer: XT4
Lengte: 890 mm (35")
Hoogte: 50 mm (2")
Inhoud:
- 2 precisie-L-beugels
- geleideplaat van transparant acryl (L-vorm, met uitsparing voor lintzaagblad)
- verstelbare geleider met twee standen (ondersteuning voor zaagbladen)
- 2 T-bouten
- 3 'Bow'-knoppen
- 4 kleine bouten
- 1 frote bout
- alle benodigde bevestigingsmaterialen voor de XTender
Also view
Reviews
Baptist uses Trusted Shops as an independent service provider for obtaining reviews. Trusted Shops has taken steps to ensure that these are genuine reviews. More information