Narex Richter korte steekbeitelset cryo met essen heft in houten kist, 4-delig

Produktnummer: 31764
Nieuw
  • Narex Richter korte steekbeitelset cryo met essen heft in houten kist, 4-delig
  • Narex Richter korte steekbeitelset cryo met essen heft in houten kist, 4-delig
  • Narex Richter korte steekbeitelset cryo met essen heft in houten kist, 4-delig
€ 156,00 (pro Stück) inkl. MwSt€ 128,93 ohne MwSt
  • Lieferung ab Lager
    Auf LagerVersandkosten € 4,90 Kostenlose Abholung in Arnheim

Produktinformationen

Narex vierdelige Richter korte steekbeitelset met beitels van 6 tot 25 mm breed. Voorzien van cryogene behandeling voor een verhoogde hardheid en sterkte.

Deze korte beitels zijn ideaal voor het uitlijnen van scharnieren, houtverbindingen en gedetailleerd werk. Het compacte ontwerp maakt ze gemakkelijk te hanteren en zorgt ervoor dat u nauwkeurig kunt werken, zelfs in beperkte ruimtes. 

De beitels zijn voorzien van een geschuurd en gepolijst essenhouten heft met roestvast stalen ring en lederen dempring. De set wordt geleverd in een luxe bewaarkist van hout.

Het staal van de beitels is ondergaan aan een cryogene behandeling en gehard tot Rockwell 62. Het is daarmee voldoende hard om scherp te blijven en flexibel genoeg om niet af te brokkelen. 

Cryogene behandeling
Direct na de eerste harding koelt een cryogene behandeling het staal af tot zeer lage temperaturen. Hierbij wordt gebruikgemaakt van vloeibare stikstof tot -190 °C. Zowel de hardheid als de sterkte van het staal wordt hiermee verhoogd.

Vernoemd naar de oprichter van Narex, Vaclav Richter, vertegenwoordigen deze steekbeitels de hoogste kwaliteit van hun productieprocessen, welke unieke materialen, warmtebehandeling en bewerking combineren om het beste gereedschap voor houtbewerkers te produceren. Elke beitel wordt gekenmerkt door het Narex handelsmerk RICHTER EXTRA.

Eigenschaften

Fabrikantnummer: 853800

Breedte beitels: 1/4” (6 mm), 1/2” (13 mm), 3/4" (19 mm) en 1” (25 mm)
Totale lengte: 180 mm
Klinglengte: 95 mm
Handvat: 95 mm

Materiaal kling: Chrome Vanadium (Cr-V) staal voorzien van cryogene behandeling en gehard tot Rockwell 62
Materiaal handvat: geschuurd en gepolijst essenhout

Gemaakt in Tsjechië

Auch ansehen

Kundenmeinung

Baptist nutzt Trusted Shops als unabhängigen Dienstleister zum Einholen von Bewertungen. Trusted Shops hat Maßnahmen ergriffen, um sicherzustellen, dass es sich um echte Bewertungen handelt. Mehr Informationen