Lynx handzaag 7 tpi 560 mm

Produktnummer: 22642
  • Lynx handzaag 7 tpi 560 mm
  • Lynx handzaag 7 tpi 560 mm
€ 84,00 (pro Stück) inkl. MwSt€ 69,42 ohne MwSt
  • Lieferung ab Lager
    Auf LagerVersandkosten € 4,90 Kostenlose Abholung in Arnheim

Produktinformationen

Handzaag uit Sheffield! Traditioneel Engels vakmanschap stond aan de basis van deze zaag. Comfortabel beuken handvat en zorgvuldig gezette en geslepen tanden voor een strak zaagresultaat. Vooral geschikt voor het afkorten. De tanden zijn vijl- en zetbaar!

Deze handzaag heeft een conisch blad, dat houdt in dat het staal aan de onderzijde (bij de tanden) dikker (1,0mm) is dan aan de bovenzijde (0,8mm). De bovenzijde is ook hol geslepen ter herkenning hiervan.

Het doel van het conisch slijpen van een handzaag is dat het blad aan de bovenzijde meer ruimte heeft en daardoor makkelijker door het hout 'glijdt'. De tanden hoeven ook maar een beetje gezet te worden waardoor de zaag minder weerstand ondervindt en daardoor ook weer makkelijker en sneller door het hout zaagt.

Eigenschaften

Fabrikantnummer: PH22-8TPI

Model: handzaag
Geschikt voor: afkorten

Totale lengte: 655 mm
Zaagbladlengte: 560 mm
Zaagbladhoogte: 65 - 145 mm
Zaagbladdikte: 1 mm bij de tanden, 0,80 mm bovenzijde
Vertanding: 7 tpi, crosscut/ afkorten, vijl- en zetbaar voor blijvend scherp resultaat

Materiaal handvat: beukenhout
Materiaal zaagblad: verenstaal

Auch ansehen

Kundenmeinung

Baptist nutzt Trusted Shops als unabhängigen Dienstleister zum Einholen von Bewertungen. Trusted Shops hat Maßnahmen ergriffen, um sicherzustellen, dass es sich um echte Bewertungen handelt. Mehr Informationen