Morakniv 120 houtsnijmes met lc lemmet (roestwerend)

Produktnummer: 21494
  • Morakniv 120 houtsnijmes met lc lemmet (roestwerend)
  • Morakniv 120 houtsnijmes met lc lemmet (roestwerend)
  • Morakniv 120 houtsnijmes met lc lemmet (roestwerend)
€ 33,55 (pro Stück) inkl. MwSt€ 27,73 ohne MwSt
  • Lieferung ab Lager
    Auf LagerVersandkosten € 4,90 Kostenlose Abholung in Arnheim

Kombinationen

Mora Frosts 120 houtsnijmes + lepelmes + wetpastakrijt

84,00 inkl. MwSt69,43 ohne MwSt
Auf Lager

Produktinformationen

Dit Morakniv 120 houtsnijmes is voorzien van gelaagd staal (HRC 61) met een uitstekende stugheid, waardoor het mes extra lang scherp blijft. U kunt het Morakniv mes het beste met een diamantsteen scherpen. Het carbon laminated mes is aan beide zijden gepolijst waardoor het roestwerend is geworden.

Dit is een kort, recht mes met een spits uiteinde.

Dit is een alternatief voor het Morakniv 120 houtsnijmes met carbon lemmet.

Eigenschaften

Fabrikantnummer: MO 106-1600

Lengte lemmet: 60 mm
Lengte handvat: 110 mm

Totale lengte: 170 mm

Weitere Informationen

Morakniv messenfabriek - Mora of Sweden

Al ruim 300 jaar worden er in Mora, Zweden houtsnijmessen gefabriceerd. De Frosts fabriek werd ruim 100 jaar geleden opgericht door Erik Frost. Deze smid werd al snel bekend met zijn 'Mora' messen; niet alleen in Zweden, maar ook ver daar buiten. Dit is vooral te danken aan de scherpte en stugheid van de messen. Inmiddels maakt de vierde generatie smeden nog steeds houtsnijmessen en andere messen op de plek waar het in 1891 begon.

Auch ansehen

Kundenmeinung

Baptist nutzt Trusted Shops als unabhängigen Dienstleister zum Einholen von Bewertungen. Trusted Shops hat Maßnahmen ergriffen, um sicherzustellen, dass es sich um echte Bewertungen handelt. Mehr Informationen