Huidenlijm 500 gram
Produktnummer: 27107Produktinformationen
Zak met 500 gram huidenlijm van Verfmolen 'De Kat'.
Huidenlijm is één van de oudste organische lijmsoorten, te vergelijken met beenderlijm. Het grote verschil met beenderlijm, is de hogere elasticiteit van huidenlijm. Huidenlijm is daarmee meer geschikt voor restauratiewerk van muziekinstrumenten en wordt veel gebruikt voor het lijmen van nieuwe houten snaarinstrumenten.
Huidenlijm wordt hetzelfde bereid als beenderlijm. Huidenlijm wordt in korrels geleverd, deze korrels moeten voor gebruik eerst een aantal uren weken in water in een verhouding van 1 deel korrels op 1 deel water. Dit mengsel kunt u vervolgens au bain-marie verwarmen tot ongeveer 60 °C. De lijm mag absoluut niet koken. Opnieuw verwarmen wordt ook afgeraden, de kleefkracht zal hierdoor afnemen.
Huidenlijm is een zeer zuivere lijm afkomstig van dierlijke huiden (dit kunnen de huiden zijn van bijvoorbeeld runderen, konijnen of hazen).
Eigenschaften
Fabrikantnummer: 2004271B
Inhoud: 500 gram in een zak
Auch ansehen
Kundenmeinung
Baptist nutzt Trusted Shops als unabhängigen Dienstleister zum Einholen von Bewertungen. Trusted Shops hat Maßnahmen ergriffen, um sicherzustellen, dass es sich um echte Bewertungen handelt. Mehr Informationen