Proxxon SP/E slijp- en polijstapparaat
Produktnummer: 420826Produktinformationen
Het Proxxon SP/E slijp- en polijstapparaat is voorzien van schijven 50 x 13 mm. Het slanke huis valt binnen het bereik van de slijpstenen waardoor het mogelijk is ook oppervlakken van langere werkstukken te bewerken.
Stabiele kunststof behuizing met aansluiting voor stofafzuiging. De machine is voorzien van verstelbare werkstukdragers en beschermkappen. Met een drukknop voor de asblokkering, voor het eenvoudig verwisselen van de slijpsteen.
Het toerental van de machine is instelbaar van 3.000 tot 9.000 toeren per minuut.
Bij de machine worden drie schijven meegeleverd; een harde slijpschijf, een zachte slijpschijf en een polijstdoorn.
Eigenschaften
Fabrikantnummer: 28030
Spanning: 220-240 Volt
Toerental: 3.000 - 9.000 toeren/min
Slijpsnelheid: 8 - 24 m/sec
Schijven: Ø 50 x 13 x 12,7 mm
Totale afmeting (lxbxh): 250 x 130 x 100 mm
Isolatiebescherming: Klasse 2
Gewicht: 1,2 kg
Inclusief:
- slijpschijf uit edelkorund
- silicum-carbide schijf
- polijstdoorn
Auch ansehen
Kundenmeinung
Baptist nutzt Trusted Shops als unabhängigen Dienstleister zum Einholen von Bewertungen. Trusted Shops hat Maßnahmen ergriffen, um sicherzustellen, dass es sich um echte Bewertungen handelt. Mehr Informationen